Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Terminator: Dark Fate

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Terminator: Dark Fate

Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

Titulli origjinal: Terminator: Dark Fate
Filmi fillon: 31.10.2019
Zgjatja e filmit: 128 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna
Regjisori: Tim Miller
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu