Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Terminal

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Terminal

Në zemrën e errët të një qyteti anonim, në zgjerim, TERMINAL tregon historitë që ndërthuren të dy vrasësve në një mision keqbërës, të një mësueseje që lufton një sëmundje vdekjeprurëse, të një pastruesi enigmatik dhe të një kamariereje kurioze me një jetë të dyfishtë të rrezikshme.

Titulli origjinal: Terminal
Filmi fillon: 21.06.2018
Zgjatja e filmit: 95 Minuta
Shteti/Viti: HKG, HUN, USA, GBR/2018
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Margot Robbie, Simon Pegg, Dexter Fletcher
Regjisori: Vaughn Stein
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në zemrën e errët të një qyteti anonim, në zgjerim, TERMINAL tregon historitë që ndërthuren të dy vrasësve në një mision keqbërës, të një mësueseje që lufton një sëmundje vdekjeprurëse, të një pastruesi enigmatik dhe të një kamariereje kurioze me një jetë të dyfishtë të rrezikshme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu