Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

Tad lëshon aksidentalisht një magji të lashtë që rrezikon jetën e miqve të tij. Me të gjithë kundër tij dhe i ndihmuar vetëm nga Sara, ai niset në një aventurë, për t'i dhënë fund mallkimit.

Titulli origjinal: Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet
Filmi fillon: 25.08.2022
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: ESP/2022
Lloji: Animacion, Aventure
Regjisori: Enrique Gato
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Tad lëshon aksidentalisht një magji të lashtë që rrezikon jetën e miqve të tij. Me të gjithë kundër tij dhe i ndihmuar vetëm nga Sara, ai niset në një aventurë, për t'i dhënë fund mallkimit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu