Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Stolen princess: Ruslan and Ludmila

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Stolen princess: Ruslan and Ludmila

Kjo histori e mrekullueshme ka ndodhur në kohën e kalorësve të guximshëm, princeshave të bukura dhe magjistarëve. Ruslan, një artist endacak që ëndërronte të bëhej kalorës, takon të bukurën Mila dhe bie në dashuri me të; ai as që e priste që ajo të ishte e bija e Mbretit. Megjithatë, lumturia e të dashuruarve nuk ishte e thënë të zgjaste shumë. Magjistari i ligë Chernomor u shfaq në një vorbull magjike dhe e rrëmbeu Milën përpara syve të Ruslan, për të shndërruar fuqinë e dashurisë së saj në fuqi magjike për atë vetë. Pa e zgjatur, Ruslan niset në kërkim të princeshës së humbur duke kaluar të gjitha pengesat dhe duke provuar se dashuria është më e fortë se magjia.

Titulli origjinal: Stolen princess
Filmi fillon: 03.05.2018
Zgjatja e filmit: 85 Minuta
Shteti/Viti: UKR/2017
Lloji: Animacion, Fantazi, Komedi
Aktorë: Nadiya Dorofeeva, Oleksiy Zavhorodniy, Yevhen Malukha
Regjisori: Oleh Malamuzh
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kjo histori e mrekullueshme ka ndodhur në kohën e kalorësve të guximshëm, princeshave të bukura dhe magjistarëve. Ruslan, një artist endacak që ëndërronte të bëhej kalorës, takon të bukurën Mila dhe bie në dashuri me të; ai as që e priste që ajo të ishte e bija e Mbretit. Megjithatë, lumturia e të dashuruarve nuk ishte e thënë të zgjaste shumë. Magjistari i ligë Chernomor u shfaq në një vorbull magjike dhe e rrëmbeu Milën përpara syve të Ruslan, për të shndërruar fuqinë e dashurisë së saj në fuqi magjike për atë vetë. Pa e zgjatur, Ruslan niset në kërkim të princeshës së humbur duke kaluar të gjitha pengesat dhe duke provuar se dashuria është më e fortë se magjia.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu