Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

Titulli origjinal: Star Wars: The Rise of Skywalker
Filmi fillon: 20.12.2019
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac
Regjisori: J.J. Abrams
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu