Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Spirit Untamed

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Spirit Untamed

Jeta e Lucky Prescott ndryshon përgjithmonë kur ajo lëviz nga shtëpia e saj në qytet drejt një qyteti të vogël kufitar dhe miqësohet me një mustang të egër të quajtur Spirit.

Titulli origjinal: Spirit Untamed
Filmi fillon: 05.08.2021
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Animacion, Aventure, Familjar
Regjisori: Elaine Bogan

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Jeta e Lucky Prescott ndryshon përgjithmonë kur ajo lëviz nga shtëpia e saj në qytet drejt një qyteti të vogël kufitar dhe miqësohet me një mustang të egër të quajtur Spirit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu