Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.

Titulli origjinal: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Filmi fillon: 13.12.2018
Zgjatja e filmit: 117 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Animacion, Aksion, Aventure
Regjisori: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu