Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Spider-Man: Far From Home

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Spider-Man: Far From Home

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

Titulli origjinal: Spider-Man: Far From Home
Filmi fillon: 04.07.2019
Zgjatja e filmit: 129 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Fantazi, Aventure
Aktorë: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders
Regjisori: Jon Watts
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu