Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Space Jam: A New Legacy

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Space Jam: A New Legacy

Ylli i NBA LeBron James bashkohet me Bugs Bunny dhe pjesën tjetër të Looney Tunes për këtë film të shumëpritur.

Titulli origjinal: Space Jam: A New Legacy
Filmi fillon: 15.07.2021
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: LeBron James, Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green, Cedric Joe
Regjisori: Malcolm D. Lee
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ylli i NBA LeBron James bashkohet me Bugs Bunny dhe pjesën tjetër të Looney Tunes për këtë film të shumëpritur.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu