Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Songbird

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Songbird

Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën dhe qytetet e saj. Gjithçka përqëndrohet në një grusht njerëzish, teksa ata drejtojnë shoqërinë përballë pengesave aktuale: sëmundjet, ligji ushtarak, karantinë dhe vigjilentët.

Titulli origjinal: Songbird
Filmi fillon: 04.03.2021
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Dramë, Fantazi, Triller
Aktorë: KJ Apa, Sofia Carson, Demi Moore, Craig Robinson, Alexandra Daddario
Regjisori: Adam Mason
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën dhe qytetet e saj. Gjithçka përqëndrohet në një grusht njerëzish, teksa ata drejtojnë shoqërinë përballë pengesave aktuale: sëmundjet, ligji ushtarak, karantinë dhe vigjilentët.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu