Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Solo: A Star Wars Story

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Solo: A Star Wars Story

Gjatë një aventure në një botë të errët kriminale, Han Solo njihet me bashkëpilotin e tij të ardhshëm Chewbacca dhe takon Lando Calrissian, vite përpara se të bashkohej me Rebellion.

Titulli origjinal: Solo: A Star Wars Story
Filmi fillon: 07.06.2018
Zgjatja e filmit: 135 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Fantazi, Aventure, Fantazi
Aktorë: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Paul Bettany, Thandie Newton
Regjisori: Ron Howard
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Gjatë një aventure në një botë të errët kriminale, Han Solo njihet me bashkëpilotin e tij të ardhshëm Chewbacca dhe takon Lando Calrissian, vite përpara se të bashkohej me Rebellion.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu