Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Slender Man

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Slender Man

"Slender Man" tregon historinë e një figure të tmerrshme të gjatë, të hollë, me krahë anormalisht të gjatë dhe një fytyrë të shformuar, i cili supozohet të jetë përgjegjës për ndjekjen dhe zhdukjen e pafund fëmijëve dhe adoleshentëve.

Titulli origjinal: Slender Man
Filmi fillon: 23.08.2018
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Horror
Aktorë: Julia Goldani Telles, Joey King, Jaz Sinclair, Annalise Basso, Javier Botet
Regjisori: Sylvain White
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

"Slender Man" tregon historinë e një figure të tmerrshme të gjatë, të hollë, me krahë anormalisht të gjatë dhe një fytyrë të shformuar, i cili supozohet të jetë përgjegjës për ndjekjen dhe zhdukjen e pafund fëmijëve dhe adoleshentëve.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu