Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Skyscraper

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Skyscraper

Drejtuesi i Ekipit të Shpëtimit të FBI-së dhe veterani i luftës së Shteteve të Bashkuara, Will Sawyer, tani kujdeset për sigurinë e gradaçelave. Në një detyrë në Hong Kong ai papritur akuzohet për rënien e zjarrit në ndërtesën më të lartë e më të sigurtë në botë. Një njeri në kërkim, Will duhet të gjejë përgjegjësit, të pastrojë emrin dhe disi të shpëtojë familjen e tij, e cila ka ngecur brenda në ndërtesën mes flakëve.

Titulli origjinal: Skyscraper
Filmi fillon: 12.07.2018
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann
Regjisori: Rawson Marshall Thurber
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Drejtuesi i Ekipit të Shpëtimit të FBI-së dhe veterani i luftës së Shteteve të Bashkuara, Will Sawyer, tani kujdeset për sigurinë e gradaçelave. Në një detyrë në Hong Kong ai papritur akuzohet për rënien e zjarrit në ndërtesën më të lartë e më të sigurtë në botë. Një njeri në kërkim, Will duhet të gjejë përgjegjësit, të pastrojë emrin dhe disi të shpëtojë familjen e tij, e cila ka ngecur brenda në ndërtesën mes flakëve.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu