Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Sing 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Sing 2

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e muzikës rock, Clay Calloway, për t'u rikthyer edhe një herë në skenë me ta.

Titulli origjinal: Sing 2
Filmi fillon: 23.12.2021
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Animacion, Komedi
Regjisori: Garth Jennings
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e muzikës rock, Clay Calloway, për t'u rikthyer edhe një herë në skenë me ta.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu