Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Sheep and Wolves: Pig Deal

Sheep and Wolves: Pig Deal

Qyteti i bashkuar i deleve dhe ujqërve bashkëjetojnë paqësisht dhe të qetë së bashku, derisa shfaqen dy të ftuar të papritur – një dhelpër polare dhe një qengj . Askush se priste që ata të sillni një rrezik vdekjeprurës, i cili mund të kapërcehet vetëm nëse të gjithë punojnë së bashku. Vetëm puna në grup mund të zgjidhë problemet dhe sfidat e mëdha – bashkimi bën fuqinë.

Titulli origjinal: Volki i ovtsy. Khod sviney
Filmi fillon: 14.02.2019
Zgjatja e filmit: 85 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2018
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Aktorë: Robert Lence, Vladimir Nikolaev
Regjisori: Vladimir Nikolaev
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Qyteti i bashkuar i deleve dhe ujqërve bashkëjetojnë paqësisht dhe të qetë së bashku, derisa shfaqen dy të ftuar të papritur – një dhelpër polare dhe një qengj . Askush se priste që ata të sillni një rrezik vdekjeprurës, i cili mund të kapërcehet vetëm nëse të gjithë punojnë së bashku. Vetëm puna në grup mund të zgjidhë problemet dhe sfidat e mëdha – bashkimi bën fuqinë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu