Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Shark Bait

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Shark Bait

Një grup miqsh që shijojnë një fundjavë, vjedhin disa jetski dhe garojnë me njëri-tjetrin, duke përfunduar në një përplasje të tmerrshme kokë më kokë. Ata luftojnë për të gjetur një rrugë për në shtëpi me një mik të plagosur rëndë, ndërsa nga ujërat poshtë përgjojnë grabitqarët.

Titulli origjinal: Shark Bait
Filmi fillon: 16.06.2022
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2022
Lloji: Triller
Aktorë: Holly Earl, Jack Trueman, Catherine Hannay
Regjisori: James Nunn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grup miqsh që shijojnë një fundjavë, vjedhin disa jetski dhe garojnë me njëri-tjetrin, duke përfunduar në një përplasje të tmerrshme kokë më kokë. Ata luftojnë për të gjetur një rrugë për në shtëpi me një mik të plagosur rëndë, ndërsa nga ujërat poshtë përgjojnë grabitqarët.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu