Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Serenity

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Serenity

Kapiteni i një anije peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten në një realitet ku asgjë nuk është siç duket.

Titulli origjinal: Serenity
Filmi fillon: 28.02.2019
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Dramë, Triller
Aktorë: Anne Hathaway, Diane Lane, Matthew McConaughey
Regjisori: Steven Knight
Distributori: Taramount film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kapiteni i një anije peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten në një realitet ku asgjë nuk është siç duket.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu