Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Sedër

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Sedër

Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .

Titulli origjinal: Sedër
Filmi fillon: 19.09.2019
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2019
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Mehdi Malkaj, Marius Dervishi, Arbër Xhemali, Gaz Ndreu, Ameli Shkurti
Regjisori: Marius Dervishi
Distributori: Gesa Fitness

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu