Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Second Act

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Second Act

Një punonjëse e një dyqani kutish të mëdha rikrijon historinë e jetës së saj dhe u tregon njerëzve të Madison Avenue se çfarë janë të aftë të bëjnë "të zgjuarit e rrugës".

Titulli origjinal: Second Act
Filmi fillon: 27.12.2018
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Jennifer Lopez
Regjisori: Peter Segal
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një punonjëse e një dyqani kutish të mëdha rikrijon historinë e jetës së saj dhe u tregon njerëzve të Madison Avenue se çfarë janë të aftë të bëjnë "të zgjuarit e rrugës".

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu