Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Seal Team

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Seal Team

Një fokë e patrembur e quajtur Quinn mbledh një skuadër rekrutësh të papërshtatshëm për t'u përballur me peshkaqenët e pamëshirshëm dhe për të rimarrë detin e hapur.

Titulli origjinal: Seal Team
Filmi fillon: 11.08.2022
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Animacion
Regjisori: Greig Cameron, Kane Croudace
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një fokë e patrembur e quajtur Quinn mbledh një skuadër rekrutësh të papërshtatshëm për t'u përballur me peshkaqenët e pamëshirshëm dhe për të rimarrë detin e hapur.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu