Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Scream VI

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Scream VI

Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ri të jetës së tyre në New York.

Titulli origjinal: Scream VI
Filmi fillon: 09.03.2023
Zgjatja e filmit: 123 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Melissa Barrera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere
Regjisori: Matt Bettinelli-Olpin,Tyler Gillett
Distributori: Constantin Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ri të jetës së tyre në New York.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu