Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Scream 5

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Scream 5

25 vite pas serive të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri dhe Sidney Prescott duhet të kthehet të zbulojë të vërtetën.

Titulli origjinal: Scream
Filmi fillon: 13.01.2022
Zgjatja e filmit: 114 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, Melissa Barrera, Mason Gooding
Regjisori: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Distributori: Constantin Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

25 vite pas serive të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri dhe Sidney Prescott duhet të kthehet të zbulojë të vërtetën.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu