Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Saw X

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Saw X

John Kramer, i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme dhe eksperimentale me shpresën e një kure mrekulli për kancerin e tij, vetëm për të zbuluar se i gjithë operacioni është një mashtrim.

Titulli origjinal: Saw X
Filmi fillon: 28.09.2023
Zgjatja e filmit: 118 Minuta
Shteti/Viti: CAN, MEX, USA/2023
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Tobin Bell, Shawnee Smith, Steven Brand, Synnøve Macody Lund, Michael Beach, Renata Vaca
Regjisori: Kevin Greutert
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

John Kramer, i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme dhe eksperimentale me shpresën e një kure mrekulli për kancerin e tij, vetëm për të zbuluar se i gjithë operacioni është një mashtrim.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu