Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Salma's Big Wish

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Salma's Big Wish

Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar të dhëna për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër të veçantë që është i mbushur me histori dhe niset në një aventurë me vëllezërit e saj kujdestarë për të gjetur prindërit e saj.

Titulli origjinal: Dia de Muertos
Filmi fillon: 03.11.2022
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: MEX/2019
Lloji: Animacion, Familjar, Fantazi
Regjisori: Carlos Gutiérrez Medrano
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar të dhëna për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër të veçantë që është i mbushur me histori dhe niset në një aventurë me vëllezërit e saj kujdestarë për të gjetur prindërit e saj.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu