Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ron's Gone Wrong

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ron's Gone Wrong

"Ron Goes Wrong" flet për miqësinë midis djaloshit të turpshëm në 9-vjeçare, Barney dhe shokut të tij robot Ron, që ecën dhe flet, por shpesh nuk funksionon mirë.

Titulli origjinal: Ron's Gone Wrong
Filmi fillon: 21.10.2021
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2021
Lloji: Animacion, Familjar
Regjisori: Alessandro Carloni
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

"Ron Goes Wrong" flet për miqësinë midis djaloshit të turpshëm në 9-vjeçare, Barney dhe shokut të tij robot Ron, që ecën dhe flet, por shpesh nuk funksionon mirë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu