Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Roger Waters - This Is Not A Drill - LIVE From Prague

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Roger Waters - This Is Not A Drill - LIVE From Prague

Vetëm për një natë, Roger Waters, forca krijuese pas viteve të arta të Pink Floyd, prezanton turin e tij të parë Farewell, "This Is Not A Drill", LIVE nga Praga, në kinematë në mbarë botën. Kjo ekstravagancë kinematografike dhe do të përfshijë 20 këngë klasike të Pink Floyd dhe Roger Waters, duke përfshirë: "Us & Them", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", dhe "Is This The Life We Really Want?". Waters do të debutojë gjithashtu këngën e tij të re, "The Bar".

Titulli origjinal: Roger Waters Live – This Is Not A Drill – Live From Prague
Filmi fillon: 25.05.2023
Zgjatja e filmit: 165 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Koncert-Live
Distributori: Trafalgar Releasing Ltd

Versioni i disponueshëm

  • Satellit-Live HD

Përmbajtja

Vetëm për një natë, Roger Waters, forca krijuese pas viteve të arta të Pink Floyd, prezanton turin e tij të parë Farewell, "This Is Not A Drill", LIVE nga Praga, në kinematë në mbarë botën. Kjo ekstravagancë kinematografike dhe do të përfshijë 20 këngë klasike të Pink Floyd dhe Roger Waters, duke përfshirë: "Us & Them", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", dhe "Is This The Life We Really Want?". Waters do të debutojë gjithashtu këngën e tij të re, "The Bar". Waters do të bashkohet në skenë nga Jonathan Wilson, Dave Kilminster, Jon Carin, Gus Seyffert, Robert Walter, Joey Waronker, Shanay Johnson, Amanda Belair dhe Seamus Blake për të ofruar një performancë të paharrueshme me një thirrje për veprim për të dashur dhe mbrojtur planetin tonë të çmuar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu