Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Robin Hood

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Robin Hood

Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.

Titulli origjinal: Robin Hood
Filmi fillon: 29.11.2018
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Taron Egerton, Jamie Foxx, Jamie Dornan, Eve Hewson, Tim Minchin
Regjisori: Otto Bathurst
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu