Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vendosur në vitin 1998, kjo histori origjine zbulon sekretet e ndërtesës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccon.

Titulli origjinal: Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Filmi fillon: 02.12.2021
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: CAN, DEU, USA/2021
Lloji: Aksion, Horror
Aktorë: Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen, Avan Jogia, Neal McDonough
Regjisori: Johannes Roberts
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Vendosur në vitin 1998, kjo histori origjine zbulon sekretet e ndërtesës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccon.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu