Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Rampage

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Rampage

Davis Okoye dhe shoku i tij më i mirë, një gorillë e bardhë, luftojnë kundër përbindëshave në një qytet të madh.

Titulli origjinal: Rampage
Filmi fillon: 12.04.2018
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman, Jake Lacy
Regjisori: Brad Peyton
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Davis Okoye dhe shoku i tij më i mirë, një gorillë e bardhë, luftojnë kundër përbindëshave në një qytet të madh.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu