Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ralph Breaks the Internet

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ralph Breaks the Internet

Gjashtë vite pas ngjarjeve në "Wreck-It Ralph" , Ralph dhe Vanellope, tashmë miq, zbulojnë në lojrat e tyre një aparaturë për wi-fi, që do t'i çojë ata në një aventurë krejt të re.

Titulli origjinal: Ralph breaks the Internet
Filmi fillon: 06.12.2018
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Animacion, Aventure
Aktorë: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch, Ana Ortiz
Regjisori: Rich Moore, Phil Johnston
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Gjashtë vite pas ngjarjeve në "Wreck-It Ralph" , Ralph dhe Vanellope, tashmë miq, zbulojnë në lojrat e tyre një aparaturë për wi-fi, që do t'i çojë ata në një aventurë krejt të re.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

mullajmonda0, 25.12.2018

Awesome