Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Race for Glory: Audi vs. Lancia

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Race for Glory: Audi vs. Lancia

Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta që ndodhën gjatë rivalitetit të ashpër midis Gjermanisë (Audi) dhe Italisë (Lancia) në Kampionatin Botëror Rally 1983.

Titulli origjinal: Race for Glory: Audi vs. Lancia
Filmi fillon: 22.02.2024
Zgjatja e filmit: 109 Minuta
Shteti/Viti: ITA, GBR/2024
Lloji: Biografi, Dramë,
Aktorë: Daniel Brühl, Riccardo Scamarcio, Katie Clarkson-Hill, Volker Bruch, Esther Garrel, Bruno Gouery, Carlotta Verny
Regjisori: Stefano Mordini
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta që ndodhën gjatë rivalitetit të ashpër midis Gjermanisë (Audi) dhe Italisë (Lancia) në Kampionatin Botëror Rally 1983.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu