Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Queen of the Desert

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Queen of the Desert

Kronika e jetës së Gertrude Bell, një udhëtareje, shkrimtareje, arkeologeje, eksplorueseje, hartografeje dhe atasheje politike për Perandorinë Britanike në fillim të shekullit të njëzetë.

Titulli origjinal: Queen of the Desert
Filmi fillon: 28.04.2016
Zgjatja e filmit: 128 Minuta
Shteti/Viti: MAR, USA/2015
Lloji: Dramë, Histori
Aktorë: Nicole Kidman, Robert Pattinson, James Franco, Damian Lewis
Regjisori: Werner Herzog
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kronika e jetës së Gertrude Bell, një udhëtareje, shkrimtareje, arkeologeje, eksplorueseje, hartografeje dhe atasheje politike për Perandorinë Britanike në fillim të shekullit të njëzetë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu