Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Pranverë e paharruar në fshatin e harruar

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Pranverë e paharruar në fshatin e harruar

Jeta e qetë dhe e zakonshme e një fshati të harruar ndryshon dramatikisht kur tre prostituta mbërrijnë në kafenenë e fshatit.

Titulli origjinal: Pranverë e paharruar në fshatin e harruar
Filmi fillon: 03.10.2019
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: ALB, RKS, MKD/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Luan Jahja, Ndriçim Xhepa, Romir Zalla, Adriana Matoshi, Vin Bejleri, Osman Ahmeti, Taulanta Jupi
Regjisori: Kushtrim Bekteshi
Distributori: Ska-ndal

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Jeta e qetë dhe e zakonshme e një fshati të harruar ndryshon dramatikisht kur tre prostituta mbërrijnë në kafenenë e fshatit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu