Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Possessor

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Possessor

"Possesor" ndjek rrëfimin e një agjenteje e cila punon për një organizatë sekrete që përdor teknologjinë e vendosjes së trurit për të pushtuar trupat e njerëzve të tjerë - dhe kështu duke i shtyrë ata të kryejnë vrasje për klientë me pagesa të larta.

Titulli origjinal: Possessor
Filmi fillon: 15.04.2021
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: CAN/2021
Lloji: Horror, Fantazi, Triller
Aktorë: Andrea Riseborough, Christopher Abbott, Jennifer Jason Leigh
Regjisori: Brandon Cronenberg
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

"Possesor" ndjek rrëfimin e një agjenteje e cila punon për një organizatë sekrete që përdor teknologjinë e vendosjes së trurit për të pushtuar trupat e njerëzve të tjerë - dhe kështu duke i shtyrë ata të kryejnë vrasje për klientë me pagesa të larta.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu