Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Policë për kokë

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Policë për kokë

Xhino Pasmaçiun është një polic i thjeshtë trafiku jeta e të cilit do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati, ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë.

Titulli origjinal: Policë për kokë
Filmi fillon: 12.01.2023
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2022
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Nik Xhelilaj, Olsi Bylyku
Regjisori: Aldo Marku
Distributori: Blueberrys Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Xhino Pasmaçiun është një polic i thjeshtë trafiku që në jetë ka dy qëllime: të nderoje kujtimin e babait të tij të ndjerë, dhe të flerë më në fund me të dashurën e tij lozonjare, Minën. Jeta e Xhinos do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati, ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu