Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Pete's Dragon

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Pete's Dragon

Aventurat e djaloshit jetim Pete dhe shokut të tij të ngushtë, që ndodh të jetë një dragua.

Titulli origjinal: Pete's Dragon
Filmi fillon: 11.08.2016
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Aventure, Familjar
Aktorë: Oakes Fegley, Bryce Dallas Howard, Karl Urban, Robert Redford, Wes Bentley
Regjisori: David Lowery
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Aventurat e djaloshit jetim Pete dhe shokut të tij të ngushtë, që ndodh të jetë një dragua.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu