Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Peter Rabbit 2: The Runaway

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Peter Rabbit 2: The Runaway

Thomas dhe Bea tashmë janë të martuar dhe jetojnë së bashku me Peter dhe familjen e tij të lepujve. I mërzitur nga jeta në kopsht. Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të dyshimtë dhe përfundon duke krijuar një kaos për të gjithë familjen.

Titulli origjinal: Peter Rabbit 2: The Runaway
Filmi fillon: 01.07.2021
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: AUS, USA/2020
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Aktorë: James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Rose Byrne, Domhnall Gleeson
Regjisori: Will Gluck
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Thomas dhe Bea tashmë janë të martuar dhe jetojnë së bashku me Peter dhe familjen e tij të lepujve. I mërzitur nga jeta në kopsht. Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të dyshimtë dhe përfundon duke krijuar një kaos për të gjithë familjen.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu