Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Pet Sematary

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Pet Sematary

Doktori Louis Creed dhe bashkëshortja e tij, Rachel, zhvendosen nga Boston në një zonë rurale në Maine, së bashku me dy fëmijët e e tyre. Çifti shumë shpejt zbulon një varrezë misterioze të fshehur thellë në pyll, pranë shtëpisë së tyre të re.

Titulli origjinal: Pet Sematary
Filmi fillon: 09.05.2019
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Horror
Aktorë: Jason Clarke, John Lithgow, Amy Seimetz
Regjisori: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Doktori Louis Creed dhe bashkëshortja e tij, Rachel, zhvendosen nga Boston në një zonë rurale në Maine, së bashku me dy fëmijët e e tyre. Çifti shumë shpejt zbulon një varrezë misterioze të fshehur thellë në pyll, pranë shtëpisë së tyre të re.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu