Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Paw Patrol: The Movie

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Paw Patrol: The Movie

Ryder dhe këlyshet thirren në Qytetin e Aventurave për të mos lejuar kryebashkiakun Humdinger që të kthejë metropolin e zhurmshëm në një gjendje kaosi.

Titulli origjinal: Paw Patrol: The Movie
Filmi fillon: 19.08.2021
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: CAN, USA/2021
Lloji: Animacion, Aventure, Familjar
Regjisori: Cal Brunker
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ryder dhe këlyshet thirren në Qytetin e Aventurave për të mos lejuar kryebashkiakun Humdinger që të kthejë metropolin e zhurmshëm në një gjendje kaosi.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu