Patriots Day

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Patriots Day

Historia e bombardimit të Maratonës së Bostonit në 2013-tën dhe pasojat, të cilat përfshijnë kërkimin e organizuar në të gjithë qytetin, për kapjen e terroristëve përgjegjës.

Titulli origjinal: Patriots Day
Filmi fillon: 16.03.2017
Zgjatja e filmit: 133 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Dramë, Triller
Aktorë: Mark Wahlberg, Michelle Monaghan, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons
Regjisori: Peter Berg
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e bombardimit të Maratonës së Bostonit në 2013-tën dhe pasojat, të cilat përfshijnë kërkimin e organizuar në të gjithë qytetin, për kapjen e terroristëve përgjegjës.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu