Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Papillon

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Papillon

I dënuar gabimisht për vrasje, Henri Charriere krijon një marrëdhënie të pazakontë me shokun e tij të burgut dhe me falsifikuesin e dënuar Louis Dega, në një përpjekje për të shpëtuar nga kolonia penale famëkeqe në Ishullin e Djallit.

Titulli origjinal: Papillon
Filmi fillon: 03.01.2019
Zgjatja e filmit: 133 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Dramë
Aktorë: Charlie Hunnam, Rami Malek, Yorick Van Wageningen, Roland Møller, Tommy Flanagan, Eve Hewso
Regjisori: Michael Noer
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

I dënuar gabimisht për vrasje, Henri Charriere krijon një marrëdhënie të pazakontë me shokun e tij të burgut dhe me falsifikuesin e dënuar Louis Dega, në një përpjekje për të shpëtuar nga kolonia penale famëkeqe në Ishullin e Djallit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu