Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Operation Mincemeat

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Operation Mincemeat

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, dy oficerë të departamentit të inteligjencës përdorin një kufomë dhe letra false për të mposhtur trupat gjermane.

Titulli origjinal: Operation Mincemeat
Filmi fillon: 12.05.2022
Zgjatja e filmit: 128 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Dramë, Film lufte
Aktorë: Colin Firth, Matthew Macfadyen, Kelly Macdonald, Rufus Wright, Charlotte Hamblin
Regjisori: John Madden
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, dy oficerë të departamentit të inteligjencës përdorin një kufomë dhe letra false për të mposhtur trupat gjermane.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu