Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Operation Fortune: Ruse De Guerre

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Operation Fortune: Ruse De Guerre

Agjenti Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të Hollywood për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e një teknologjie të re armësh kërcënon të prishë rendin botëror.

Titulli origjinal: Operation Fortune
Filmi fillon: 05.01.2023
Zgjatja e filmit: 114 Minuta
Shteti/Viti: CHN, USA/2022
Lloji: Aksion
Aktorë: Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes
Regjisori: Guy Ritchie
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Agjenti Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të Hollywood për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e një teknologjie të re armësh kërcënon të prishë rendin botëror.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu