Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Once Upon a Time ... in Hollywood

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Once Upon a Time ... in Hollywood

Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

Titulli origjinal: Once Upon a Time in Hollywood
Filmi fillon: 15.08.2019
Zgjatja e filmit: 161 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Dramë, Triller
Aktorë: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Luke Perry
Regjisori: Quentin Tarantino
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu