Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Komentet e përdoruesit

Ocean's 8

BUONA, 10.07.2018

OCEANS 8

Pershendetje!! Nuk e kam pare filmin, or duke pare trailer me duket interesant dhe emocionues. Pashe dhe listen e aktoreve DIVA qe luajne, por Nje pyetje kisha: Ku eshte Katie Holmes ne kete film? Cfare roli ka?

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu