Ocean's 8

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ocean's 8

Debbie Ocean formon një grup për të kryer një grabitje të pamundur në Met Gala-në e përvitshme të New York.

Titulli origjinal: Oceans 8
Filmi fillon: 14.06.2018
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Krim, Triller
Aktorë: Sandra Bullock, Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Katie Holmes, Adriana Lima
Regjisori: Gary Ross
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Debbie Ocean formon një grup për të kryer një grabitje të pamundur në Met Gala-në e përvitshme të New York.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

BUONA, 10.07.2018

OCEANS 8

Pershendetje!! Nuk e kam pare filmin, or duke pare trailer me duket interesant dhe emocionues. Pashe dhe listen e aktoreve DIVA qe luajne, por Nje pyetje kisha: Ku eshte Katie Holmes ne kete film? Cfare roli ka?