Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Oasis Knebworth 1996

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Oasis Knebworth 1996

“Oasis Knebworth 1996” është historia e asaj fundjave dhe marrëdhënies speciale mes grupit Oasis dhe fansave të tyre, që e bënë çdo gjë të mundur. E treguar përmes syve të fansave që ishin aty, me intervista shtesë me anëtarët e grupit muzikor dhe organizatorët e koncerit. Me regji të Jake Scott, me skena ekskluzive të patransmetuara më parë, ky film është një kremtim i koncertit më të rëndësishëm në 25 vitet e fundit.

Titulli origjinal: OASIS KNEBWORTH 1996
Filmi fillon: 23.09.2021
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2021
Lloji: Dokumentar
Aktorë: Liam Gallagher, Noel Gallagher, Paul Arthurs
Regjisori: Jake Scott
Distributori: Trafalgar Releasing Ltd

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

“Oasis Knebworth 1996” është historia e asaj fundjave dhe marrëdhënies speciale mes grupit Oasis dhe fansave të tyre, që e bënë çdo gjë të mundur. E treguar përmes syve të fansave që ishin aty, me intervista shtesë me anëtarët e grupit muzikor dhe organizatorët e koncerit. Me regji të Jake Scott, me skena ekskluzive të patransmetuara më parë, ky film është një kremtim i koncertit më të rëndësishëm në 25 vitet e fundit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu