Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Norm of the North: King Sized Adventure

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Norm of the North: King Sized Adventure

Një artefakt i lashtë kinez është vjedhur nga një arkeolog i ligë i quajtur Dexter. Me ndihmën e miqve të tij Lemming, Norm duhet të mbajë fjalën e tij dhe të nisë një udhëtim nëpër botë për të ndihmuar në rikuperimin e artefaktit për popullin e Kinës.

Titulli origjinal: Norm of the North: King Sized Adventure
Filmi fillon: 22.12.2022
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: CHN, IND, KOR, USA/2019
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Regjisori: Richard Finn, Tim Maltby
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një artefakt i lashtë kinez është vjedhur nga një arkeolog i ligë i quajtur Dexter. Me ndihmën e miqve të tij Lemming, Norm duhet të mbajë fjalën e tij dhe të nisë një udhëtim nëpër botë për të ndihmuar në rikuperimin e artefaktit për popullin e Kinës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu