Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Norm of the North: Keys to the Kingdom

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Norm of the North: Keys to the Kingdom

Norm, ariu polar i sapo kurorëzuar si mbret, duhet të shpëtojë qytetin e New York dhe shtëpinë e tij. Por ai shndërrohet nga hero në keqbërës, kur akuzohet padrejtësisht për një krim të cilin nuk e ka kryer. Ai duhet të punojë me miqtë e tij për të pastruar emrin dhe për të shpëtuar mbretërinë e tij, në një ndeshje hockey, ku fituesi i merr të gjitha.

Titulli origjinal: Norm of the North: Keys to the Kingdom
Filmi fillon: 20.01.2022
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: IND, USA/2018
Lloji: 6583, Komedi, Familjar
Aktorë: Andrew Toth, Cole Howard, Maya Kay
Regjisori: Tim Maltby, Richard Finn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Norm, ariu polar i sapo kurorëzuar si mbret, duhet të shpëtojë qytetin e New York dhe shtëpinë e tij. Por ai shndërrohet nga hero në keqbërës, kur akuzohet padrejtësisht për një krim të cilin nuk e ka kryer. Ai duhet të punojë me miqtë e tij për të pastruar emrin dhe për të shpëtuar mbretërinë e tij, në një ndeshje hockey, ku fituesi i merr të gjitha.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu