Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Norm of the North: Family Vacation

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Norm of the North: Family Vacation

I mbingarkuar nga detyrat e tij mbretërore, kurora e Normit vidhet dhe ai niset në një udhëtim për ta gjetur atë ndërkohë që mundohet të riparojë marrëdhëniet me familjen e tij.

Titulli origjinal: Norm of the North: Family Vacation
Filmi fillon: 12.01.2023
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi, Familjar
Aktorë: Lisa Durupt, Andrew Toth, Jonathan Holmes
Regjisori: Anthony Bell
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

I mbingarkuar nga detyrat e tij mbretërore, kurora e Normit vidhet dhe ai niset në një udhëtim për ta gjetur atë ndërkohë që mundohet të riparojë marrëdhëniet me familjen e tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu